Подобрать тур с помощью нашего специалиста

Политика конфиденциальности

1. Загальні положення

1.1. Дана Політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних користувача. Персональні дані користувача отримує ТОВ «ТК «Мандарин Турс» (код 33447692), якому належить сайт https://mandarin-tours.ua/ під час використання сайту https://mandarin-tours.ua/ користувачем. Персональні дані користувача заповнюються Користувачем

1.2. Для того щоб провести реєстрацію на сайті https://mandarin-tours.ua/і використовувати сайт https://mandarin-tours.ua/, Користувач повинен уважно ознайомитися з Даною Політикою конфіденційності та висловити свою повну згоду з її умовами шляхом натискання кнопки «Замовити» на сайті https://mandarin-tours.ua/, «Закажите бесплатный подбор тура».

1.3. Користувач не має права використовувати сайт https://mandarin-tours.ua/, якщо він не згоден з умовами Даної Політики конфіденційності, або якщо він не досяг встановленого законом віку, коли він має право укладати угоди з https://mandarin-tours.ua/або не є уповноваженою особою компанії.

1.4. Реєструючись на сайті https://mandarin-tours.ua/ a,  і вносячи персональні дані і / або надаючи ці дані іншим шляхом, і / або здійснюючи будь-які дії в рамках сайту https://mandarin-tours.ua/і / або використовуючи будь-яку частину Сайту, Користувач однозначно погоджується  з умовами Даної політики конфіденційності. Користувач надає ТОВ «ТК «Мандарин Турс»  право отримувати, зберігати, обробляти, використовувати і розкривати персональні дані користувача на умовах Даної Політики конфіденційності.

1.5. Дана Політика конфіденційності не регулює і ТОВ «ТК «Мандарин Турс» не несе відповідальності за отримання, зберігання, обробку, використання і розкриття персональних даних користувача третім особам, що не перебувають у власності або під управлінням ТОВ «ТК «Мандарин Турс» і фізичними особами, які не є працівниками ТОВ «ТК «Мандарин Турс» навіть якщо Користувач одержав доступ до сайтів, товарів або послуг цих осіб за допомогою Сайту ТОВ «ТК «Мандарин Турс» або розсилки.

1.6. Користувач визнає, що в разі недбалого ставлення Користувачем до безпеки і захисту його персональних даних та даних авторизації треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису і персональних та інших даних користувача. ТОВ «ТК «Мандарин Турс» не несе відповідальності за збитки, завдані таким доступом.

1.7. Достатнім повідомленням Користувача про включення його персональних даних до бази даних «Клієнти ТОВ «ТК «Мандарин Турс»  буде лист-повідомлення, надіслане на електронну пошту користувача, зазначену при реєстрації.

2. Які особисті дані можуть збиратися

Ми збираємо особисту інформацію, а саме: ім’я, прізвище, по батькові, уповноваженої особи компанії, назва компанії, реквізити компанії, контактні телефони, адресу електронної пошти, адреса розташування компанії. Також ми можемо збирати іншу інформацію:

3. Як інформація про Вас буде використовуватися компанією. Ціль використання.

Ми можемо використовувати Ваше ім’я, прізвище, по батькові, адреса електронної пошти, пароль для ідентифікації вас як користувача ТОВ «ТК «Мандарин Турс» Ми можемо відображати ім’я, прізвище, по батькові, назву компанії, реквізити компанії, контактні телефони, адресу електронної пошти, адреса розташування компанії на сторінках ТОВ «ТК «Мандарин Турс», поштову адресу для відправки кореспонденції.

Ми можемо використовувати вашу контактну інформацію в поштових розсилках, а саме повідомляти вас про нові можливості, акції та інші новини ecoorgnaic.ua. Користувач завжди може відмовитися від проведення розсилки по його контактної інформації у відповідному розділі особистого кабінету.

Інформація про Вас, в тому числі персональні дані, використовуються з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, податкових та відносин у сфері бухгалтерського обліку, виконання договірних зобов’язань з надання послуг. А також для ідентифікації клієнта як користувача сайту, з метою надання та пропозиції, послуг, обробки платежів, створення та реалізації бонусних програм, відправки комерційних пропозицій та інформації поштою, електронною поштою, пропозиція нових послуг, передачі будь-якої інформації відмінною від предмета договору, проведення розрахункових операцій, надання звітності, ведення бухгалтерського та управлінського обліку, поліпшення якості надання послуг, розміщення інформації про клієнта на сайті власника бази персональних даних

4. Умови надання доступу до бази даних

Ми не передаємо персональні дані третім особам, за винятком випадків передбачених нижче. Користувач, погоджуючись з Даною Політикою Конфіденційності, надає право ТОВ «ТК «Мандарин Турс»  розкривати свої персональні дані третім сторонам, які надають ТОВ «ТК «Мандарин Турс» послуги, зокрема, але не виключно, обробляють платежі, доставляють посилки. Треті сторони можуть використовувати призначену для користувача інформацію тільки в разі, якщо вони надають послуги ТОВ «ТК «Мандарин Турс» і тільки ту інформацію, яка необхідна для надання послуги.

Також розкриття персональних даних без згоди Користувача або уповноваженої ним особи, допускається у випадках, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини, зокрема, але не виключно:

5. Як змінити / видалити цю інформацію або відмовитися від підписки

Користувачі в будь-який момент часу можуть змінити / видалити особисту інформацію або відмовитися від розсилки.

Достатнім повідомленням Користувача про видалення чи іншої обробки персональних даних буде лист (інформація), спрямоване на електронну пошту, вказану Користувачем.

6. Контактна адреса для бізнесу у разі виникнення питань

У разі виникнення питань, побажань, скарг, щодо інформації, яку ви надаєте, будь ласка, звертайтесь за контактною адресою:

office@mandarintours.com.ua,

ТОВ „Туристична компанія „Мандарин Турс”, Україна

04001 Україна, м. Київ, вул Бассейна 15

Код ЕДРПОУ 33447692

Користувачеві за письмовим запитом та за умови пред’явлення документа, що встановлює його особу та повноваження, може бути надана інформація про порядок отримання інформації про місцезнаходження бази даних.

7. Захист інформації, що збирається

Ми  докладаємо всі розумні зусилля для захисту конфіденційності даних. Всі дані, які ми збираємо, зберігаються на одному або декількох захищених серверах баз даних і не можуть бути доступні за межами нашої корпоративної мережі. Тільки ті співробітники ТОВ «ТК «Мандарин Турс»  яким необхідно виконувати робочі функції, для яких потрібен доступ до особистої інформації користувачів, мають доступ до інформації про користувачів. Всі співробітники, що мають доступ до інформації про користувачів, підписали угоду про нерозголошення інформації про користувачів третім сторонам.

8. Зміни в політиці конфіденційності.

ТОВ «ТК «Мандарин Турс»  не несе відповідальності за шкоду або збитки, яких зазнав Користувач або треті особи в результаті помилкового розуміння або нерозуміння умов Даної Політики конфіденційності, інструкцій або вказівок про порядок використання Сайту, щодо порядку розміщення даних та інших технічних питань.

9. Додаткові умови.

У разі, якщо будь-яке положення Політики конфіденційності, включаючи будь-яку пропозицію, пункт або їх частину, визнається таким, що суперечить закону, або недійсним, це не вплине на інші положення, які, не суперечать закону, вони залишаються в повній силі і є дійсними, а будь-яке недійсне положення, або положення, яке не може бути виконано, без подальших дій Сторін, вважається зміненим, виправленим в тій мірі, в якій це необхідно для забезпечення його дійсності і можливості виконання.